Iз двох сiл,вiдстань мiж якими становить21 км,одночасно назустрiч один одному вийшли два

приятелi.Один iз них iшов зi швидкiстю 3 км/год,а другий-зi швидкiстю 4 км/год.Через скiльки годин приятелi зустрiлися?

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Милана.

Ответ:

через 3 часа

Пошаговое объяснение:

21/(3+4)=21/7=3 ч