Знайдить гостри кути прямокутного трикутника, якщо один кут на 20° менше за другий .​


Ответы на вопрос

Отвечает Бутусова Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение

Нехай кут CAB= x

CBA=x+20

x+20+x=90

2x=90-20

2x=70

x=35 (<ACB)

<CBA=35+20=55