Сторона правильного трикутника дорівнює 30Корінь3 см. Знайдіть  радіус вписаного в нього

кола. А) 6К3 см;       Б) 5К3 см;        В) 10К3 см;         Г) 6К3 см.2. Сторона правильного трикутника дорівнює 15К3 см. Знайдіть   радіус описаного навколо нього кола.А) 12К3 см;       Б) 45К3 см;        В) 5К3 см;         Г) 9К3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Полянина Оля.

Ответ:

15 см;  15 см

Пошаговое объяснение:

r=a/(2√3)=(30√3)/(2√3)=15 cм

R=a/√3=(15√3)/√3=15 cм