Чому дорівнює знаменник геометричної прогресії, якщо b 3 = 8, b 6 = 1?


Ответы на вопрос

Отвечает Цулин Артём.

b₆=b₃*q³

q³=b₆ : b₃

q³=1/8

q=∛(1/8)=1/∛8=1/2.

Ответ: q=1/2.