Яхта пливла 4 год за течією ріки й 5 год проти течії. Який шлях подолала яхта за весь час руху,

якщо швидкість течії ріки становить 3 км/год, а власна швидкість яхти - 15 км/год? Помогите как написать ришения с объявлением! Пж!

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

Ответ:1)3+15=18(км/год)-швидкість яхти за течією

2)15-3=12(км/год)-швидкість яхти проти течії

3)18*4=72(км)

4)12*5=60(км)

5)72+60=132(км)-яхта пропливала за весь час

Пошаговое объяснение: