У туристів залишилося 10 однакових консервних банок, серед яких 6 банок – з тушкованим м’ясом,

решта – з рибою. Підчас зливи етикетки відклеїлися. Яка ймовірність того, що вмістдвох навмання взятих банок виявиться різним?

Ответы на вопрос

Отвечает Багаутдинова Алина.

Число всевозможных исходов равно числу способов выбрать две банки из 10: C^2_{10} из них нужно выбрать 1 банку с тушеным мясом и 1 банку с рыбой, т.е. C^1_6\cdot C^1_4

P=\dfrac{C^1_6\cdot C^1_4}{C^2_{10}}=\dfrac{6\cdot 4}{45}=\dfrac{8}{15}