Четвертий член геометричної прогресії дорівнює 18, а знаменник 3. Знайдіть її шостий член.


Ответы на вопрос

Отвечает Куранда Кристина.

Ответ: ь6=ь4*q^2=18*9=90+72=162.

Пошаговое объяснение: