Знайдіть восьмий член арифметичної прогресії, перший член якої 5, а різниця дорівнює -3.


Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Гоша.

Ответ:

-16

Пошаговое объяснение:

aₙ=a₁+d(n-1)

a₈=a₁+d(8-1)=5+(-3)·7=5-21=-16