Човен плив 1,8 год за течією річки і 2,6 год проти течії . Який шлях подолав човен за весь час

руху, якщо швидкість течії дорівнює 2,4 км/год, а власна швидкість човна – 18,9 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Макс.

Ответ: човен проплив 81 км 240 м.

Пошаговое объяснение:

1,8*(18,9+2,4)+2,6*(18,9-2,4)=1,8*21,3+2,6*16,5=38,34+42,9=81,24 (км).