Два пішоходи, відстань між якими 14 км, виходять назустріч один одному. Швидкість першого дорівнює

3,2 км/год, а другого — 3,6 км/год. Яка відстань буде між пішоходами через 2 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Иван Емцев.

Ответ:

0,4 км = 400 м

Пошаговое объяснение:

14-2(3,2+3,6)=14-2·6,8=14-13,6=0,4 км = 400 м