72 кг огiркiв розклали в 8 кошикiв порiвну.Три кошики з огiрками продали.Скiльки кг огiркiв

залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гармашев Максим.

Ответ:

45

Пошаговое объяснение:

72:8=9

9+9+9=27

72-27=45

Отвечает Фёдорова Дарья.

Ответ:

72/8=9 огірків в кожен кошик

3 кошики це 3*9=27кг

72кг-27кг=45кг залишилося