0,4 першого числа дорівнюють 0,3 другого числа. Знайти ці числа, якщо їх різниця дорівнює 40.​


Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Нарек.

а - b = 40 - разница

а = 40 + b

- - - - - - - - - - - - - - - -

0,4а = 0,3b

0,4 · (40 + b) = 0,3b

16 + 0,4b = 0,3b

0,4b - 0,3b = -16

0,1b = -16

b = -16 : 0,1

b = -160

- - - - - - -

a = 40 + b

a = 40 + (-160)

a = 40 - 160

а = -120

Вiдповiдь: числа (-120) i (-160).