Для якого значення змінної значення виразу 1,5х2 – 2х, збільшене у 4 рази, на 6 менше від значення

виразу 3(2х2 + 5)

Ответы на вопрос

Отвечает Тишов Женя.

3\cdot(2x^2+5)-4\cdot(1,5x^2-2x)=6\\6x^2+15-6x^2+8x=6\\8x+15=6\\8x=-9\\x=-\frac98=\boxed{-1\frac18}