Мұғалім бақылау жұмысын алу үшін сыныптағы оқушыларға дәптер парақтарын таратты.Егер мұғалім

сыныптағы оқушылардың әрқайсысына 2 парақтан таратса,12 парақ артық қалады,ал 3 парақтан таратса,16 парақ жетпейді.Сыныпта неше оқушы бар? Жүйемен шығару.Төрт нұсқа: А)30 Б)28 С)25 Д)35

Ответы на вопрос

Отвечает Жмурин Артём.

Ответ:

28

Пошаговое объяснение:

28*2=56  56+12=68

28*3=84  84-16=68

68 парақ

28 оқушы