У двох школах є по З поверхи. У школі є по35 вікон на кожномуповерсі.Ав || школі - по 42вікна на

кожному поверсі.На скільки більшевікон у школі ,ніж у 1?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галушка Никита.

Ответ:

на 21 вікно

Пошаговое объяснение:

35*3=105 (вікон) у першій школі

42*3=126 (вікон) у другій школі

на 126-105=21 (вікно) більше