Знайти похідну функції f(x) = x^3 - x^2 + x - 4;


Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Відповідь:

f'(x)= 3*x^2-2*x+1

Покрокове пояснення:

похідна від степеневої функції (x^n)'=n*x^n-1, похідна від константи дорівнює 0, похідна від х дорівнює 1, звідси похідна від

(x^3)'=3*x^(3-1)=3*x^2,

(x^2)'=2*x^(2-1)=2*x^1=2*x

(x)'=1

(4)'=0

В результаті похідна від функції f(x):

f'(x)= 3*x^2-2*x+1-0=3*x^2-2*x+1