відстань між дельфінами які пливуть на зустріч один одному дорівнює 44 км . Через який час вони

зустрінуться якщо швидкість одного з них дорівнює 60 км/ год , а швидкість другого в 1,2 раза менше ніж швидкість першого​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Надежда.

Ответ:

Через 24 хв.

Пошаговое объяснение:

1) 60÷1,2=50

2) 60+50=110

3) 44÷110=x÷60

    x=44×60÷110

     x=24.