відстань між дельфінами, які пливуть назустріч один одному, 44 км. Через який час вони

зустрінуться, якщо швидкість одного з них 60 ким/год, а швидкість другого в 1,2 рази менша, ніж швидкість першого?

Ответы на вопрос

Отвечает Усова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60÷1,2=600/12=50 км/ч - скорость 2-го дельфина.

44/(60+50)=44/110= 2/5 ч = 2/5 ·60 мин = 2·12 мин = 24 мин

Через 24 минуты они встретятся.