Периметр ромба равен 40см, а одна из его диагоналей равна 16 см. Вычислите длину другой диагонали.


Ответы на вопрос

Отвечает Москаленко Игорь.

Відповідь:

друга діагональ ==12см

Покрокове пояснення:

Периметр ромба дорівнює 40 см, тоді сторона буде 40/4=10 см.

Позначимо ромб АВСВ і точку перетину діагонаей через 0.Діагональ АС=16 см(за умовою задачі), тоді ОС=8 см, ДС=10 см(сторона ромба)

ОД2=100-64=36, ОД=6, тоді діагональ ВД=2*6=12 см.

 Побудуйте ромб та позначте його і все буде ясно.