У геометричній прогресії (bn) b5=25, b6=125. Чому дорівнює другий член цієї прогресії?


Ответы на вопрос

Отвечает Постоєв Діма.

Ответ:

0,2

Пошаговое объяснение:

bₙ=b₁qⁿ⁻¹

b₆=b₅q⁶⁻⁵; 125=25q; q=125/25=5

b₂=b₅q²⁻⁵=25/5³=25/125=1/5=0,2