Спростіть вираз та обчісліть його значення а)0,5(1,6x-6,2y)-2,4(1,5x+y),якщо x=3 y=-4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Ковальская Милана.

Ответ:16.35

Пошаговое объяснение:0.5(1.6*3-6.2*(-4.5)-2.4(1.5*3-4.5)=0.5*32.7-0=

=16.35