О 9-00 група велосипедистів відправилась у похід зі швидкістю 15,4 км/год. Об 11-00 в тому ж

напрямі відправилась друга група зі швидкістю 15,7 км/год. Яка буде відстань між групами об 14-00? *

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Анастасия.

Ответ:

29,9 км

Пошаговое объяснение:

(11-00 - 09-00)·15,4-(14-00 - 11-00)·(15,7-15,4)=2·15,4-3·0,3=30,8-0,9=29,9 км