Коли зменшуване збільшили на 3,8, а від'ємник зменшили на 3,2 то різниця між ними 17,9. Наскільки

зменшуване більше за від'ємник?Помогите плиз!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кубашева Илан.

Ответ:

на 10,9

Пошаговое объяснение:

x - уменьшаемое.

y - вычитаемое.

(x+3,8)-(y-3,2)=17,9

x+3,8-y+3,2=17,9

x-y=17,9-7; x-y=10,9⇒уменьшаемое (x) больше вычитаемого (y) на 10,9.