Знайдіть значення виразу 0,3c+13,45c - 4,75c якщо c = 0,1 c=0,08


Ответы на вопрос

Отвечает Іванюк Віка.

0.3 \times 0.1 + 13.45 \times 0.1 - 4.75 \times 0.1 = 0.03 + 1.345 - 0.475 = 0.9 \\ 0.3 \times 0.08 + 13.45 \times 0.08 - 4.75 \times 0.08 = 0.024 + 1.076 -0.38 = 0.72