Екі баспахана бірдей өнімділікпен жұмыс жасай отырып, барлығы 8640 кітап басып шығарды.егер бірінші

баспахана 7 күн, екінші баспахана 5 күн жұмыс істесе әр баспахана неше кітап басып шығарған?

Ответы на вопрос

Отвечает Топчий Сергей.

Ответ:

7+5=12

8640÷12=720 кітап

720-1 күнде.

1)баспахана 720×7=5040

2)баспахана 720×5=3600

5040+3600=8640