Користуючись таблицею мір часу, виконай дії. 1 тижд. 1 доба1 год1 1с246060а) 1 год 14 хв + 3 год

56 хв;б) 4 год 32 хв – 2 год 42 хв;в) 16 год 23 хв + 12 год 37 хв;г) 36 хв 15c- 14 хв 48 с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Махмудова Кристина.
1. 74 + 236 =310хв
2. 272 - 162= 110 хв
3. 983+ 757 =1740 хв
4. 2175 - 888= 1287 с