Сума трьох чисел, які утворюють арифметичну прогресію, дорівнює 96. Чому дорівнює другий член

цієї прогресії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Елпейсов Жанхожа.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

По формулам арифметической прогрессии:

Sₙ=(a₁+aₙ)/2 ·n

aₙ=a₁+(n-1)d

(a₁+a₃)/2 ·3=96

a₁+a₃=96·2/3

a₁+a₁+2d=64

2(a₁+d)=64

a₁+d=64/2

a₁+d=32

a₂=32 - 2-й член прогрессии.