Марійці 26 років, а Оксанці — 12. Через скільки років Марійка буде у 2 рази старша за Оксанку?


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Настя.

Ответ:

Через 2 года.

Когда Марья будет в 2раза сторше Оксаны?


Отвечает Мельников Владимир.

Ответ: через 2 роки

Пошаговое объяснение: Спочатку дізнаємося, коли вона була в 1раз старша за Оксану, тобто коли Оксанка народилася, скільки років було Марійці: 26-12=14. Тепер треба помножити цей вік на два і дізнаємося, скільки років буде Марії, коли вона буде старша в 2рази: 14*2=28. Теперь від цієї цифри віднімаємо стільки, скільки років Марійці зараз, щоб зрозуміти, коли це буде: 28-26=2