Поясніть будь ласка рівняння (як його розв'язувати)9х-26=30-5х ДУЖЕ ВАС ПРОШУ....


Ответы на вопрос

Отвечает Братусев Артём.

Відповідь:

4

Покрокове пояснення:

9х-26=30-5х

1)Спочатку переносимо невідомі (ті що з (х)  змінюючи знак на протилжений),тоді виходить : 9х+5х

2)Далі відомі в іншу сторону ,тоді буде так : =26+30

3) Виходить рівняння :

9х+5х=26+30

4)Зводимо доданки (додаємо або ж ваіднімаємо ,ну в нашому випадку додаємо)

14х=56

5)Знаходимо невідоме (тобто (х)):

х=56/14

х=4