У скільки разів корінь рівняння 9x-2=-30-5x менший, ніж корінь рівняння 9-8(x+4)=13-2x?


Ответы на вопрос

Отвечает Блок Иван.

Ответ:

в 3 рази

Пошаговое объяснение:

9x-2=-30-5x

x=-2

9-8(x+4)=13-2x

x=-6