З трьох яблунь зібрали 83 кг яблук.Скільки кілограмів яблук зібрали з кожного дерева ,якщо з

першого та другого разом зібрали 47кг яблук,а з другого та третього 52?? Роза'яжи арифметичним методом.

Ответы на вопрос

Отвечает Акатаева Айым.

Всего  с трёх яблонь 83 кг

С 1-й и 2-й - 47 кг

Со 2-й и 3-й - 52 кг

С каждой яблони - ?

----------------------------------------

1) 83 - 47 = 36 (кг) - собрали с третьей яблони;

2) 52 - 36 = 16 (кг) - собрали со второй яблони;

3) 47 - 16 = 31 (кг) - собрали с первой яблони.

Вiдповiдь: 31 кг; 16 кг i 36 кг.