2020! саны 2 санының қандай ең үлкен дәрежесіне бөлінеді? 2020=1*2*3*......*2020. еске саламыз ​


Ответы на вопрос

Отвечает Фесенко Иван.

[\frac{2020}{2}]+[\frac{2020}{4}]+[\frac{2020}{8}]+[\frac{2020}{16}]+[\frac{2020}{32}]+[\frac{2020}{64}]+[\frac{2020}{128}]+[\frac{2020}{256}]+[\frac{2020}{512}]+\\\\ +[\frac{2020}{1024}]=1010+505+252+126+63+31+15+7+3+1=2013

В разложении числа 2020! двойка встречается ровно 2013 раза.