15. Одна сторона трикутника в 7 разів менша від пругої і на 66 см менша від третьої. Знайдіть

сторонитрикутника, якщо його периметр дорівнює 174 см.срочноооо плис​

Ответы на вопрос

Отвечает Малышкин Дима.

Ответ:

12см, 84см, 78см.

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона трикутника = х, тоді друга = 7х, третя = х+66.

Оскільки периметр це сума всіх сторін в трикутнику, то можемо скласти рівняння:

х+7х+(х+66)=174(периметр)

х+7х+х+66=174

х+7х+х=174-66

9х=108

х=108/9

х=12

Звідси перша сторона = 12 см, друга = 7*12 = 84см, третя = 12+66 = 78см.

Отвечает Лапчук Настюша.

Ответ:

1) 12см

2) 84см

3) 78см

Пошаговое объяснение:

7х+(х+(х+66)=174

9х+66=174

9х= 108

х=108÷9

х= 12

------------------------

7×12+(12+(12+66))=174

84+12+78= 174

1 сторона - 12см

2 - сторона 84см

3 сторона 78см