Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 18 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 592 км. Знайди швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 4 год після виїзду. Привет, очень нужна помощь)) Тема вроде лёгкая, но я не понимаю такие задачи)))

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкина Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Швидкість автобуса - х км/год

швидкість вантажної - х+18 км/год

Якщо швидкість помножити на час отримаємо відстань.

Обидві машини були у дорозі 4год, тож маємо

4х - шлях, який проїхав автобус

4(х+18) - шлях вантаж. машини.

Складемо ці шляхі і отримаємо всю відстань - 592км

4х+4(х+18)=592

4х+4х+72=592

8х=520

х=520:8

х=65км/год  - швидкість автобуса

65+18=83км/год - швидкість машини