Один із суміжних кутів більше за інший на 20° знайти ці суміжні кути


Ответы на вопрос

Отвечает Ивакина Елизавета.

Ответ:

Нехай х см-перший кут, тоді (х+2) см-другий кут.

Сума суміжних кутів= 180°

Складається рівняння

х+х+20=180

2х=180-20

2х=160

х=160:2

х=80

(х+20) підставляємо х

80+20=100

Перший кут =80°, а другий кут=100°