Help me please Кілограм яблук коштує 16 грн 50 коп. Скільки коштуватиме 1 кг яблук, якщо вони

подешевшають на 10%?

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16,50 - 100%

Х - 10%

Х=(16,5*10):100=1,65 грн

16,50-1,65=14,85 грн