. Швидкість течії річки -1,7км/год, власна швидкість човна-18,5км/год. Знайди, яку відстань

пропливе човен за 2,6 год руху проти течії і 1,5год руху за течіею?

Ответы на вопрос

Отвечает Страхов Данил.

Відповідь

1) 18,5 - 1,7=16.8(км/год) швидкість катера проти течії

2) 16,8 × 2,6 = 43,68 (км) відстань проти течії

3) 18,5+1,7=25,5 (км/год) швидкість катера за течією річки

4) 20,2×1,5=30,3(км) відстань за течією човна

Покрокове пояснення: