3 двох станцій, відстань між дорівнює 531,76 км, вийшли одночасно назустріч якими один одному два

потяги і зу- стрілися через 3,4 год. Знай- діть швидкості потягів, якщо відомо, що швидкість одного з них у 1,3 рази більша за швидкість іншого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Заложнева Виктория.

Ответ:

V1 = 96,2 км/год

v2 =60, 2

Пошаговое объяснение:

531,76÷3,4=156,4км/ч -общ. v

156,4÷2=78,2км/год - сред.v

78,2÷1.3=60,1 км/год-в 1,3 р. <

156,4-60,1=96,2км/год