Одне з чисел на 134 більше від другого, а їх середне арифметичне дорівнює 133. 3найти ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Вертячих Макар.

Ответ:

200 і 66

Пошаговое объяснение:

Нехай менше число х, тоді більше х+134. За умовою задачі:

(х+(х+134)):2=133

х+х+134=133*2

2х+134=266

2х=266-134

2х=132

х=132:2

х=66

х+134=66+134=200

Отвечает Коршков Никита.

Ответ:

первое число = 200

второе число = 66

Пошаговое объяснение: