у двох кошиках було 38 яблук,причому в першому на 4 яблука більше ніж у другому.Скільки яблук було

в кожному кошику

Ответы на вопрос

Отвечает Кагаров Егор.

Ответ:

в первом 21, во втором 17

Пошаговое объяснение:

2кошик:

x+4+x=38

2x+4=38

2x=38-4

2x=34

x=34÷2

x=17

1 кошик:

17+4=21