На шкільному стадіоні було 948 глядачів серед яких 345 дорослих,а решта-діти. Дівчаток було 217.

Скільки на стадіоні було хлопчиків

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

Ответ:

948+345+217=150

Ответ:було 1510 хлопчиков

Пошаговое объяснение:

948+345=1293

1293+217=1510