За 6 год човен проплив 151,8 км за течією річки.Яку відстань пропливе човен проти течії річки за

2,3 год, якщо швидкість течії дорівнює 1,8 км/год? Відповідь просто цифри наприклад 7 або 8​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзянов Стас.

Ответ:

49,91 км

Пошаговое объяснение:

151,8:6=25,3 (км/год) швидкість за течією

25,3-1,8=23,5 (км/год) власна швидкість човна

2,3*(23,5-1,8)=49,91 (км)