Сума двох чисел дорівнює 34, 6 одно з них 28, 7. На скільки одне з чисел більше ніж інше


Ответы на вопрос

Отвечает Перковская Катя.

Відповідь:на5,9

Покрокове пояснення:

34,6-28,7=5,9

Отвечает Джафаров Кенан.

Відповідь:

28,7-5,9=22,8

Покрокове пояснення:

х+28,7=34,6

х=5,9

Друге число: 5,9