Рішіть задачі: 1.Середнє арифметичне двох чиесл дорівнює 18,6. Одне з них у 5 разів більше від

іншого. Знайди ці числа 2.Човен проплив за течією певну відстань за 3 год, а проти течії цю відстань він проплив за 5 год. Знайди цю відстань і власну швидкість човна, якщо швидкість течї становить 2км/год Поможіть будь-ласка як найбистріше

Ответы на вопрос

Отвечает Багланов Тимур.

Ответ:

6,08 и 30,4

Пошаговое объяснение:

х - одно число

5х - другое число

(х + 5х) : 2 = 18,24

6х = 18,24*2

6х = 36,48

х = 36,48 : 6

х = 6,08 - одно число

5*6,08 = 30,4 - другое число