одна із сторін прямокутника на 1 см більша за іншу. Обчислити площу прямокутника, якщо його

периметр 58 см

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анна.

Ответ:

периметр - це сума всіх сторін

х - друга сторона

х+1 - перша сторона

(х+1+х)•2=58

4х=58-2

4х=56

х=14 друга сторона

14+1=15 перша сторона

Площа це добуток сторін

S=14×15=210