У Петра і Василя було порівну грошей. Коли Петро ви- г -20 грн., то тратив на купівлю книжок 44

грн., а Василь Василя залишилось грошей у 5 разів більше, ніж у Петра. Скільки грошей було кожного з них спочатку?поможіть пліз последній день остався

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Эвелина.

Ответ:Нехай спочатку у Петра було х грошей i у Василя було х грошей (порiвну).

Уравнение: 5 * (х - 44) = х - 20

5х - 220 = х - 20

5х - х = 220 - 20

4х = 200

х = 200 : 4

х = 50

Вiдповiдь: 50 грн. було в кожного з них спочатку.

Проверка:

50 - 44 = 6 (грн.) - осталось у Петра

50 - 20 = 30 (грн.) - осталось у Василя

30 : 6 = 5 (раз) - во столько раз больше у Василя