Іринка з собою захопила 56 бананів, Оленка 18 бананів, а Ігор 42 банани. Скільки бананів

отримають мавпи, якщо спочатку їм віддасть свої банани Іринка та Оленка, а потім Ігор? помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Першина Вероника.

Ответ:

116

Пошаговое объяснение:

56+18=74

74+42=116

Отвечает Лис Надя.

обезьяны получат 116 бананов

Пошаговое объяснение:

56+18+42=116