Моркви виростили в 3 рази більше ніж капусти.Скільки виростили кілограмів моркви,якщо відомо,що їі

було на 42 кг більше ніж капусти. P.S дайте відповідь якнайшвидше будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Климкин Никитос.

Пошаговое объяснение:

Нехай виростили - х моркви, тоді виростили - 3х капусти. Складаємо вираз:

3х+х

2 ЧАСТИНА РІВНЯННЯ:

Нехай виростили - х моркви, тоді виростили - х+42 капусти. Складаємо вираз:х+42+х

ТОДІ

3х+х=х+42+х

4х-2х=42

2х=42

х=21

Тоді виростили - 21 кг моркви і виростили - 3•21(або 21+42)=63кг капусти.