Бічна сторона рівнобічної трапеції дорівнює 20√ 2 і утворює з основою кут 45 градусів. Знайдіть

площу трапеції якщо в неї можна вписати кола

Ответы на вопрос

Отвечает Гопак Володя.

Відповідь:

400√2

Покрокове пояснення:

Якщо в трапецію можна вписати коло, працює правило: сума бічних сторін =сумі основ, а+в=2*20√2  , знайдемо висоту трапеції: h=20√2*Sin45°=20√2*√2/2=20

 S=40√2/2*20=400√2