Знайти суму перших десяти членів арифметичної прогресії 3;5;7;9;...


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Арина.

Ответ:

3;5;7;9;11;13;15;17;19;21

3+5+7+9+11+13+15+17+19+21

3 + 5 = 8

8 + 7 = 15

15 + 9 = 24

24 + 11 = 35

35 + 13 = 48

48 + 15 = 63

63 + 17 = 80

80 + 19 = 99

99 + 21 = 120

120:10=12